PSYCHOTERAPIE

Každý z nás se během svého života setkává s různými problémy, konflikty, tíží nás i starosti běžného dne. S některými se dokážeme vyrovnat a odstranit je, na jiné nám síly nestačí. V takových situacích se někteří obrací na své nejbližší s žádostí o pomoc, jiným pomáhá to, že mohou o problému hovořit – vypovídat se z něj. Další se rozhodnou využít služeb odborníka – psychologa či psychoterapeuta. Každému z nás vyhovuje jiný způsob, jak se s problémy vypořádat a odstranit je.

Téměř žádný vztah není dokonalý. Poruchy a konflikty ve vztazích nejsou tedy něčím, co by nemělo být, nýbrž jsou též šancí k růstu a změně. Každý z nás dělá to nejlepší, co v dané situaci dokáže. V dyadě klient – psychoterapeut spolupracujeme na tématech, které člověka zatěžují, brzdí a hledáme jak se od nich oprostit. Psychoterapeutický postup zaměřujeme na změnu, na to, jak využít klientovo nitro pro posun kupředu.

Našim cílem je natolik stimulovat Vaše vnitřní zdroje a sílu, že naše služby již nebudete potřebovat – to je ta nejlepší vizitka naší práce.

Délka psychoterapeutického sezení se pohybuje v rozmezí 1 - 2 hodin. Nerozlišujeme, zda na konzultaci přijdete sami, s partnerem či rodinou. Za jednu hodinu účtujeme 700,- Kč.

 

Nejsme smluvně vázáni s žádnou zdravotní pojišťovnou – proto jsou naše služby naprosto diskrétní.

 
 
 
 
 

Plzeň, Praha

Telefon

+420 602 18 27 18

E-mail

vybiralova@dyada.cz